יום ש', יג’ בשבט תשע”ט
    דף הבית  |  אתר העירייה  |  מסגרות הנוער  
ביום ראשון ה- 4.1.2015 התקיימו הבחירות לבעלי התפקידים בפרלמנט הנוער - מועצת התלמידים והנוער של העיר אריאל, הבחירות מתקיימות מדי שנה עם תחילה של השנה הלועזית. הבחירות התקיימו בבית הנוער בהשתתפות נציגי בני נוער ותיקים וחדשים מכל המסגרות בעיר והן התנהלו על פי תקנון הבחירות אותו בדקה ועדת הקלפי.
בתאריך 5.1.2014 התקיימו הבחירות לבעלי התפקידים בפרלמנט הנוער, המורכב מנציגים מכל מסגרות ותחומי הפעילות לבני הנוער בעיר ומטרתו לייצג את כלל בני הנוער בעיר ולהוביל לשינויי ושיפור מתמיד בחייהם של בני הנוער בתחומי החינוך, הקהילה, התרבות והפנאי.
ביום ראשון ה- 19.1.2014 התקיים המפגש הראשון לשנת 2014 בין בני נוער דתיים לבני נוער חילוניים במסגרת פרויקט "בית מדרש" בהשתתפותם של כ-50 בני נוער הפעילים בקבוצות השונות במסגרת תחום נוער ומנהיגות ובתנועות הנוער באריאל, המשתתפים הנם תלמידי כיתות ח'-יב' אשר פעילים בקבוצות הנוער ובתנועות הנוער בעיר.
ביום ראשון ה- 26.01.2014 נפגשו יהל קירשנר – יו"ר פרלמנט הנוער של אריאל ומזכ"ל מועצת התלמידים והנוער במחוז מרכז ומאיה מרקוס דוברת פרלמנט הנוער של אריאל עם שר החינוך הרב שי פירון.
בתאריך 12.6.2013, יום רביעי, התקיימו בחירות בין נציגי מועצות התלמידים והנוער במחוזות השונים לנציגות במועצה הארצית
ביום שני ה-03.06.2013 בשעות הבוקר התאספו חברי פרלמנט הנוער ליד משרדי העירייה ליום חוויתי ומלמד: "יום חילופי שלטון". יום מיוחד זה הפך למסורת בשנים האחרונות ומתקיים בכל שנה הודות לארגון של תחום נוער ומנהיגות באריאל. מטרת היום הנה לחשוף את בני הנוער החברים בפרלמנט הנוער לעשייה העירונית שתאפשר להם הבנה טובה יותר על הנעשה בעיר במגוון התחומים והתפקידים בהם עוסקים נבחרי ועובדי הרשות המקומית.
ביום שני ה-13.05.2013 נפגש ראש העיר מר אליהו שבירו עם חברי פרלמנט הנוער. בפתיחת הפגישה אמר ראש העיר כי הוא שמח להיפגש עמם ויימצא זמן לכך בכל עת שיחפצו בכך בעתיד. הפגישה שהתקיימה בחדר הישיבות בלשכת ראש העיר ארכה למעלה משעתיים ובמהלכה הציגו חברי הפרלמנט בפני ראש העיר את עשייתם בשנה החולפת ותכניותיהם לעתיד כמו כן הם פנו לראש העיר בשאלות ובקשות למען בני הנוער באריאל. עוד נכחו בפגישה חיים (קוקי) ביטון מנכ"ל העירייה, אילנה נולמן מנהלת אגף החינוך החדשה, שלומי עמר מנהל תחום נוער ומנהיגות ושיר ארביב המנחה של פרלמנט הנוער.
ברוך דיין האמת! נוער אריאל מרכין את ראשו וכואב את מותו של ראש עירנו היקר, רון נחמן ז"ל. אנו מודים לך על עשייתך למען העיר ולמען הנוער. איבדנו אדם גדול עם אישיות ייחודית. תחסר לנו מאוד! תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים. אוהבים מאוד ולא נשכח לעולם, פרלמנט הנוער בשם כל בני הנוער באריאל.
בני הנוער, תושבי אריאל, היקרים! במהלך שנת הפעילות הקרובה, חברי הפרלמנט יפעלו רבות על מנת לספק מענה הולם לבני הנוער בעיר. נציגי הפרלמנט ייצגו לאורך כל השנה את בני הנוער הפעילים במועצות התלמידים, בתנועות הנוער ובקבוצות הפעילות השונות. אנו נמצאים בעיצומו של גיבוש הפרלמנט שתפקידו לשמש כאוזן קשבת לכלל בני הנוער בעיר. כחלק מפעילות פרלמנט הנוער בשנים האחרונות, קודמו פרויקטים רבים למען הקהילה והפרלמנט שימש כגוף המייצג את בני הנוער בעיר ומחוצה לה.
העיר אריאל רואה בבני נוער ובילדים כוח חשוב ורב השפעה. מתוך ראייה זו החליטה העיר באמצעות תחום נוער ומנהיגות במרכז הבינתחומי לתרבות פנאי וספורט להקים את "פרלמנט הנוער" ו "פרלמנט הילדים"- קבוצת נציגי הילדים והנוער המייצגים את בני הנוער בעיר ומתוך כך פועלים כדי ליצור תהליכים משמעותיים שיובילו לחיזוק וטיפוח המנהיגות הצעירה בעיר אריאל, והכול-ברוח צעירה. מטרתם להביא לנוער מקום להתבטא, לשמוע את דעותיו , ובסופו של דבר לתת לנוער יכולת להשפיע ולשנות בעיר כמו כל אזרח הגר בה.
חדשות הנוער
פרלמנט הנוער
תנועות הנוער
פעילויות שונות
משלחות נוער
טפסים
ארועי קיץ
ארכיון